Poštovana/Poštovani,

Dubrovačko-neretvanska županija započela je s izradom „Analize postojeće mreže linija javnog županijskog autobusnog prijevoza putnika na području Dubrovačko-neretvanske županije uz nacrt prijedloga optimizacije“.

U svrhu što kvalitetnije izrade Analize, kao i planiranja budućih linija, molimo Vas da izdvojite 5 minuta i ispunite kratko istraživanje na sljedećoj poveznici: https://forms.office.com/r/ugiti7R2Hi

Istraživanje će doprinijeti razumijevanju navika i potreba lokalnog stanovništva te će isto biti uzeto u obzir kod planiranja prijedloga linija i voznih redova.

Iz navedenog razloga ljubazno molimo da iskreno odgovorite na pitanja u istraživanju i time pridonesete što kvalitetnijoj organizaciji javnog autobusnog prijevoza na području Dubrovačko-neretvanske županije.

Unaprijed Vam se zahvaljujemo na sudjelovanju!