Poštovani/poštovana

šaljemo vam podsjetnik za prijavu na tečaj „Seoski turizam“ za poljoprivrednike, koji se održava od 28.03. do 30.03.2022. na poluotoku Pelješcu, u organizaciji Ministarstva poljoprivrede, Uprave za stručnu podršku razvoju poljoprivrede, a u okviru Mjere 1 “Prenošenje znanja i aktivnosti informiranja”.

Tečaj je namijenjen svim zainteresiranim poljoprivrednicima koji su upisani u Upisnik poljoprivrednika kao nositelji ili članovi, bilo da se već bave nekim vidom seoskog turizma ili će se baviti. Program edukacije sadrži teme koje obrađuju sve aspekte bavljenja seoskim turizmom. Predavanja će se održavati u Domu vinarske tradicije (PZ Putniković) u Putnikovićima, dok je treći dan predviđen za terensku nastavu i vježbe na OPG–u Antunović Miljenko (Agroturizam Antunović) u Kuni Pelješkoj.

Satnica održavanja tečaja:
28.03.2022.    14:00-20:00
29.03.2022.    09:00-15:00
30.03.2022.    09:00-15:00

Sudionicima izobrazbe koji završe program osposobljavanja izdaje se potvrda o završenom programu osposobljavanja, koja kasnije služi za upis dopunskih djelatnosti seoskog turizma na OPG-u. Pohađanje tečaja za polaznike je besplatno.

Zainteresirani se mogu prijaviti putem e-pošte na frano.mihlinic@mps.hr ili na mobitel 091/488-2943, pozivom ili slanjem poruke da žele pohađati tečaj seoskog turizma. U poruci navesti svoje podatke: ime i prezime i matični broj OPG-a, SOPG-a, PG-a kojeg su članovi.

Iskoristite ovu priliku i prijavite se čim prije!