Dubrovačko-neretvanska županija i Regionalna agencija DUNEA pozivaju zainteresirane na radionicu „Eko certificiranje – značaj na tržištu“ za male i srednje proizvođače na poluotoku Pelješcu, koja se organizira u sklopu projekta TAKE IT SLOW.

Radionica će se održati u utorak 5. travnja 2022. u Domu vinarske tradicije Putniković s početkom u 17 sati.

Radionicu će voditi Ana Marušić Lisac, dipl. ing. agronomije. Marušić Lisac se bavi kontrolom i certifikacijom ekološke poljoprivrede i proizvodnje više od dvadeset godina, otkada vodi certifikacijsko tijelo Biotechnicon poduzetnički centar d.o.o. Aktivno radi na promociji održivosti, regenerativne poljoprivrede i razvoja ruralnog prostora, s naglaskom na radu s malim proizvođačima, osobito na udaljenim i teže pristupačnim prostorima. Trajanje radionice je do tri sata, a govorit će se o tehničkim aspektima i aspektima tržišta u ekološkoj poljoprivredi i proizvodnji, eko certifikatima te lancima dobave.

Svoj interes za sudjelovanje na radionici možete iskazati na: mraic@dunea.hr ili +385 (20) 638 451 (Mirela Raič).