Poštovani/poštovana,

Obavještavamo vas da je Dubrovačko-neretvanska županija objavila Javni poziv za projekt podrške institucionalnom i organizacijskom razvoju udruga, te organizacija manifestacija, susreta, natjecanja, priredbi i sl. u 2022. godini.

Predmet javnog poziva:

–  podrška institucionalnom i organizacijskom razvoju udruga s područja Županije
–  donacije i sponzorstva
–  jednodnevne i višednevne manifestacije (obilježavanje značajnih datuma i važnih obljetnica)
–  organiziranje susreta, natjecanja, priredbi, drugih manifestacija i sličnoUdruge mogu prijaviti projekte koji zadovoljavaju sljedeće kriterije:

  1. Značaj programa za Dubrovačko-neretvansku županiju
  2. Uključenost drugih institucija i subjekata u provedbi projekta
  3. Koristi od projekta/aktivnosti za širu zajednicu

Iznos koji neprofitna organizacija može ostvariti po projektu iznosi od 1.000 do 20.000 kuna. 

Poziv je otvoren do iskorištenja sredstava, a najkasnije do 30. studenog 2022. godine. Prijave se podnose na obrascu koji će biti dostupan u Upravnom odjelu za poslove Župana, Županijske skupštine i opću upravu Dubrovačko-neretvanske županije, te na web stranici Županije.