Obavještavamo da je Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije objavilo Javni poziv za iskaz interesa za sudjelovanjem u regionalnim lancima vrijednosti Jadranske, Panonske i Sjeverne Hrvatske, u trajanju od 28. veljače do 28. ožujka 2022. godine.
 
Javni pozivi su prvenstveno usmjereni na poduzetnike koji imaju sjedište/podružnicu i posluju na području Jadranske, Panonske i Sjeverne Hrvatske.
 
Kako bi olakšali prijavu na Javni poziv, Hrvatska gospodarska komora u suradnji s Ministarstvom regionalnoga razvoja i fondova Europske unije organizira informativne online radionice.
 
Za područje Jadranske Hrvatske, radionica će biti održana u ponedjeljak, 7. ožujka 2022. godine od 10.00 do 11.30 sati. Prijava za sudjelovanje na radionici za područje Jadranske Hrvatske vrši se na ovome linku.