Pozivamo sve koji su zainteresirani za sudjelovanje na događanju  Božićne čarolije koje je predviđeno tijekom mjeseca prosinca u Stonu, da se jave turističkoj zajednici Općine Ston najkasnije do 20. studenog  kako bi se dogovorili za nadolazeće događanje.

 

U obzir dolaze svi koji  žele ponuditi svoje proizvode poput vina, kuhanog vina, pečenih i kuhanih kobasica, prikli, palačinki, božićnih ukrasa i suvenira, tj. svih  proizvoda koji priliče božićnom ugođaju.

Planirana događanja će se održavati u šatoru ispred Kneževa dvora u Stonu, a sudjelovanje na događanju se ne naplaćuje.

Upozoravamo sve zainteresirane da je broj sudionika ograničen,te da će prednost imati oni koji se prvi jave. Prijave se vrše u turističkom uredu Općine Ston ili na mail tzston@du.t-com.hr

 

Za sve informacije  možete se obratiti turističkom uredu Općine Ston na broj 020/754-452.

 

Javni poziv