Poštovani stanovnici Općine Ston,

Zakonom o društveno poticajno stanogradnji  (NN 109/01, 82/04, 76/07, 38/09, 86/12, 7/13) uređuje se sustavno organizirana stanogradnja poticana javnim sredstvima, radi zadovoljavanja stambenih potreba i poboljšanja kvalitete stanovanja što šireg kruga građana, kao i unapređivanje graditeljstva putem POS-a.

Općinsko vijeće Općine Ston je dana 17. srpnja 2018. godine na 9. sjednici vijeća donijelo odluku o pokretanju inicijative Općine Ston o realizaciji programa društveno poticajne stanogradnje (POS) u Općini Ston.

Ovim putem pozivam sve zainteresirane da ispune Upitnik (u privitku) te ga putem e-maila opcina.ston1@du.t-com.hr ili osobno dostave u Općinu Ston, Trg kralja Tomislava 1, 20230 Ston.

Kontakt osoba je Nikola Đuračić, broj 020/754-009, e-mail: opcina.ston1@du.t-com.hr .

Javni poziv za iskaz interesa bit će objavljen na web stranici Općine Ston www.opcinaston.hr te oglasnim pločama mjesnih odbora s područja Općine Ston, a poziv će trajati 15 dana od dana objave na web stranici.

 

Općinski načelnik:

Vedran Antunica

 

Javni poziv

Pos upitnik

 

 

Objavljeno dana: 27. srpnja 2018. godine