Ovim putem Vas obavještavamo ispred Ministarstva regionalnoga razvoja i fondova Europske unije, Uprave za otoke da je objavljen „Natječaj za prijavu projekata udruga na otocima usmjerenih na održivi razvoj otoka u okviru raspoloživih sredstava Državnog proračuna za 2018. godinu na poziciji Ministarstva regionalnoga razvoja i fondova Europske unije“.

 

Natječaj je objavljen na Internet stranicama Ministarstva regionalnoga razvoja i fondova Europske unije /Regionalni razvoj/Otoci i priobalje/Potpore otočnim udrugama: https://razvoj.gov.hr/

 

Ove godine, ukupan iznos osiguranih natječajnih sredstava je 500.000,00 kuna.
Minimalni iznos financijske podrške za provedbu projekta: 15.000,00 kuna.
Maksimalni iznos financijske podrške za provedbu projekta: 40.000,00 kuna.

 

Rok za dostavu projektnih prijedloga je 26. lipnja 2018.

image001