Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju (APPRRR) obavještava sve zainteresirane poljoprivrednike da se produžuje rok za podnošenje zahtjeva za potpore u okviru Mjere 5 – Obnavljanje poljoprivrednog proizvodnog potencijala narušenog elementarnim nepogodama i katastrofalnim događajima te uvođenje odgovarajućih preventivnih aktivnosti, a za operaciju 5.2.1. „Obnova  poljoprivrednog zemljišta i proizvodnog potencijala“.

Novi krajnji rok za podnošenje Zahtjeva je (zaključno sa) 02. siječnja 2018. godine.

Svi poljoprivrednici s područja Općine Ston koji su prijavili štetu od elementarne nepogode (mraz – travanj 2017. godine) te koji se planiraju javiti na Mjeru 5  mogu doći u Jedinstveni upravni odjelOpćine Ston preuzeti obrazac prijave štete elemetarne nepogode, koji im je potreban za prijavu na navedenu mjeru.

Više informacija o produljenju roka na linku ispod:

http://www.apprrr.hr/produljenje-roka-natjecaja-za-mjeru-5-do-2-sijecnja-2018-godine-2510.aspx